Domů » Workshopy 2015 a jejich náplň

Workshopy pro rok 2015 právě připravuji. V plánu je opět Toskánsko v Itálii, Bretagne v severní Francii a historické oblasti Istrie v Chorvatsku.

Workshopy jsou určené pro začínající i pokročilé fotografy. Účastníci s kompaktním fotoaparátem nejsou vyloučeni, budou však ochuzeni o tvorbu pomocí technických prostředků, pokud jimi kompakt není vybaven - manuální nastavení času, clony a nastavení citlivosti. Stativ a samospoušť nebo spoušť ovládaná dálkově jsou podmínkou. 

Budeme se učit fotografovat krajinu s využitím základních prvků designu tedy linií, tvarů, formy, struktury, barvy a vzoru. Naučíme se vidět tyto prvky v krajině, naučíme se vidět detail v krajině a budeme se učit je vyfotografovat při správném osvětlení a z neobvyklých pohledů, s použitím různých ohniskových vzdáleností objektivů.

Naučíme se co je správná kompozice.

Budeme fotografovat do formátu RAW a naučíme se základům úpravy fotografií. Pokročilí budou moci se seznámit s pokročilejšími metodami ůpravy digitálních fotografií HD

Vybrané fotografie budou po návratu vystaveny v pražské galerii Smart Gallery - pokud bude zájem ze strany účastníků

Fotografování probíhá někdy také v časných ranních nebo večerních hodinách.

Nebudeme se učit fotografovat pohlednice.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace